Drukarka etykiet ZD220T umożliwia drukowane metodą termiczną i termotransferową, która wyposażona jest w podstawowe funkcje. Większa pojemność pamięci umożliwia przechowywanie większej liczby czcionek i grafiki. Jeden wskaźnik LED i jeden przycisk podawania/przerywania pracy ułatwia obsługę i rozpoznawanie stanu drukarki.
Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja OpenACCESS™ umożliwiająca łatwe ładowanie nośników
- Obudowa o podwójnych ściankach
- Obsługa języków ZPL, EPL
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna, termotransferowa |
| Języki programowania | ZPL, EPL |
| Prędkość drukowania | 4 IPS (102 mm/s) |
| Szerokość druku | 102–104 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Rodzaj taśmy | woskowa, woskowo-żywiczna, żywiczna |
| Długość taśmy | 74 m |
| Szerokość taśmy | 109,2 mm |
| Średnica taśmy | 34 mm |
| Średnica rdzenia taśmy | 12,7 mm |
| Szerokość rolki etykiet | 25,4–112 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4–38,1 mm |
| Grubość etykiet | 0,08–0,1905 mm |
| Parametry techniczne | |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 128 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | nie |
| USB | tak |
| RS-232 | nie |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 4,4°C do 41°C |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz |
| Waga | 1,7 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 197 x 191 x 267 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | czarny |
Zebra ZD220T, Termotransfer, 203DPI, USB
- Producent: Zebra
- Kod produktu: ZEBZD220TT203
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
989,00 PLN

