Jeśli chodzi o środowiska wymagające gromadzenia i wprowadzania dużej ilości danych, takie jak handel detaliczny, lekkie magazynowanie i mobilność w terenie, komputer mobilny CipherLab RK25 bez trudu łączy zalety komputerów dotykowych z mobilnością podręczną w jednym niezawodnym urządzeniu.
CipherLab RK25 jest wyposażony w klawiatury numeryczne, aby spełnić różnorodne zachowania użytkowników, szczególnie dla tych, którzy są przyzwyczajeni do niewizualnego wprowadzania danych, pracują w trudnych warunkach zewnętrznych i potrzebują niestandardowo skonfigurowanych przycisków. Wywodzący się ze smartfonów, jego 4-calowy wyświetlacz z panelem wielodotykowym zapewnia również czytelność, co pozwala jeszcze bardziej osiągnąć przyjazną obsługę. Zbudowany z myślą o środowiskach intensywnie przetwarzających dane, RK25 jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje najnowszego czterordzeniowego procesora 1,4 GHz i dwuzakresową komunikację IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, aby umożliwić użytkownikom uproszczenie skomplikowanych procesów pracy. Co więcej, przemysłowa odporność RK25 i wszechstronna oferta akcesoriów i oprogramowania umożliwiają użytkownikom wykonywanie codziennych zadań.
Czytnik RFID RK25 UHF został specjalnie zaprojektowany w celu ulepszenia funkcji RFID RK25. Użytkownik może po prostu podłączyć urządzenie RK25 do czytnika RFID RK25 UHF, gdy potrzebny jest RFID. Może przechwytywać znaczniki RFID z odległości ponad 8 m i zapewnia prędkość odczytu ponad 700 znaczników/s, zapewniając najlepszą w swojej klasie wydajność odczytu RFID. Użytkownicy mogą również cieszyć się szybkim i łatwym wdrażaniem aplikacji, wykorzystując CipherLab EZConfig i EZEdit.
Najważniejsze cechy:
- Szybki i precyzyjny
- Wyposażony w 4-calowy wyświetlacz dotykowy
- Najnowszy czerodzeniowy procesor 1,4 GHz
| System Operacyjny | |
| System | Android 9 (możliwa aktualizacja do Android 11) |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex A53 |
| RAM | 2 GB |
| Flash | 16 GB |
| Micro SD | do 32 GB (SDHC) |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.6V 3000 mAh, wymienny |
| Zbieranie danych | |
| NFC | tak |
| Tylna kamera | 8 Mpix z lampą LED |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 2D |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | USB 2.0 |
| Klawiatura | numeryczna (25 klawiszy) |
| SIM | tak |
| Audio | głośnik |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | 4 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | od -20°C do 50°C |
| Bezpieczny upadek | 1,5 m (1,8 m z gumową osłoną) |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 5% do 95% |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Min. czas pracy | 8 h |
| Inne | |
| Waga | 292 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 73,8 x 168 x 26 mm |
| W zestawie | bateria, zasilacz, kabel USB Snap-on |
| Gwarancja | 12 m-cy |
Ostatnie sztuki
CipherLab RK25 Android 9, 2GB/16GB, NFC/BT/Wi-Fi, Imager 2D, Aparat 8 Mpix
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CIRK25216NBW
- Dostępność: W magazynie
-
Cena na telefon















