Wspieranie bezprzewodowych aplikacji nowej generacji
Dzięki procesorowi Q-6690 firmy Qualcomm, RK96 z Wi-Fi 7 zapewnia płynny roaming, ultraszybki transfer danych i minimalizuje zakłócenia w łączności w dużych magazynach. Obsługa Bluetooth 6.0 łączy skanery, urządzenia noszone i czujniki w ujednolicony ekosystem IoT, usprawniając przepływy pracy i zwiększając produktywność.
Większe i precyzyjniejsze klawiatury dla lepszej wydajności
Powiększona, ergonomicznie zaprojektowana klawiatura RK96 zwiększa precyzję i komfort pracy. Dzięki większym klawiszom i szerszym odstępom użytkownicy rzadziej popełniają błędy i wprowadzają dane płynniej — nawet w rękawiczkach. Ulepszone sprzężenie zwrotne zapewnia szybsze i bardziej intuicyjne wprowadzanie danych, dzięki czemu każde zadanie jest łatwe i wydajne.
Ulepszone zarządzanie zasobami i identyfikacja użytkowników
Urządzenia mobilne operatorów często przemieszczają się przez różne strefy, co utrudnia ich śledzenie. Wyświetlacz E-Ink z tyłu urządzenia może dostarczać czytelnych, istotnych informacji, zużywając jednocześnie minimalną ilość energii, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zarządzania zasobami i identyfikacji osobistej w urządzeniach mobilnych.
Przyspieszenie wprowadzania danych i digitalizacji dzięki Pic'n Fill OCR
Gotowa na przyszłość platforma obsługuje zaawansowane oprogramowanie i rozwój sztucznej inteligencji (AI). Pic 'n Fill™ OCR firmy CipherLab wykorzystuje technologię Edge AI do szybkiego przechwytywania obrazów tekstowych i konwertowania ich na dane czytelne maszynowo, automatycznie wypełniając formularze w zapleczu i zwiększając szybkość oraz wydajność digitalizacji.
Łatwa modernizacja starszych urządzeń z serii RK95
Celem jest zwiększenie ochrony inwestycji poprzez maksymalizację kompatybilności z istniejącymi akcesoriami RK95. Pełna kompatybilność wsteczna pozwala na ekonomiczną modernizację i umożliwia pracownikom korzystanie ze znanego urządzenia przez całą zmianę.
Inteligentne zarządzanie systemem Android z szybszym wdrażaniem i szerszym zasięgiem
ReMoCloud Express umożliwia przedsiębiorstwom szybkie wdrażanie i szeroką kompatybilność urządzeń na platformach GMS, non-GMS i AOSP. Korzystając z aktualizacji w czasie rzeczywistym i dostępu na poziomie zespołu można zdalnie zarządzać, monitorować i kontrolować całą flotą urządzeń. Można uprościć wdrożenia na dużą skalę, zwiększając produktywność i zachowując bezpieczeństwo dzięki jednej, wydajnej konsoli zarządzania natywnej dla chmury.
Najważniejsze cechy:
- Potężny terminal sprawdzający się w wymagającym środowisku
- Szybki ośmiordzeniowy procesor
- Funkcja Pic'n Fill OCR
- Dodatkowy wyświetlacz E-ink
- Bateria o pojemności 7000 mAh
| System Operacyjny | |
| System | Android 15 (możliwa aktualizacja do Android 18) |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Qualcomm Q-6690 Octa-core o taktowaniu do 2,9 GHz z obsługą Edge AI |
| RAM | 8 GB |
| Flash | 128 GB |
| Micro SD | do 32 GB (SDHC) lub do 2 TB (SDXC) |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 4,3 cale |
| Akumulator | litowo-jonowy 3,635V 7000 mAh z możliwością wymiany baterii podczas pracy z tymczasowym podtrzymywaniem sesji |
| Zbieranie danych | |
| Przednia kamera | 5 Mpix |
| Tylna kamera | 16 Mpix z lampą LED z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 2D (SE4750SR) |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | USB 3.1 Gen 1 Type-C / USB 2.0 z OTG |
| Klawiatura | numeryczna z klawiszami funkcjonalnymi (53 klawiszy) z podświetleniem LED |
| Audio | głośnik |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | 6 BLE |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | od -30°C do 70°C |
| Bezpieczny upadek | 1,8 m (2,4 m z gumową osłoną) |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 5% do 95% |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Min. czas pracy | 8 h |
| Inne | |
| Powiadomienia | dźwięk, wibracja, dioda |
| Wyświetlacz E-ink | 1,3 cale, 144 x 200 pikseli; kolory wyświetlania: czerwony/żółty/czarny/biały |
| Waga | 538,2 g z baterią 7000 mAh i Imager 2D |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 79,8 x 227,6 x 43 mm |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czujnik ruchu, kompas elektroniczny, żyroskop |
| W zestawie | bateria |
| Gwarancja | 36 m-cy |
Nowość
CipherLab RK96 Android 15, 8GB/128GB, BT/Wi-Fi, Imager 2D, Aparat 16 Mpix
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CIRK968128NBW
- Dostępność: Dostępny
-
Cena na telefon













