Ergonomiczna obsługa jedną ręką za pomocą dużej klawiatury
Wyposażony w 4-calowy wyświetlacz o jasności 400 nitów, HT730 Plus zapewnia użytkownikom sprawdzanie informacji zwrotnych zeskanowanych produktów i łatwe przeglądanie w środowisku zewnętrznym. Jest wyposażony w dużą 38-klawiszową klawiaturę, a także podwójne przyciski skanowania do instynktownego wprowadzania danych i przechwytywania kodów kreskowych, co umożliwia użytkownikom przeprowadzanie kontroli zapasów i łatwe utrzymanie porządku. Co więcej, terminal wyposażony w specjalne materiały silikonowe w klawiaturze zapewnia niezawodność do 2,5 miliona kliknięć przez cały okres użytkowania, co zapewnia długotrwałą ochronę.
Doskonała technologia skanowania
Idealny do zadań wymagających intensywnego skanowania, HT730 Plus jest wyposażony w potężny megapikselowy silnik skanowania 2D z szeroką gamą 30-stopniowego nachylenia skanowania. Urządzenie obsługuje pełną symbolikę kodów kreskowych, w tym 1D, 2D, Dot Code i OCR, a także zwiększa wydajność skanowania z prędkością 60 klatek na sekundę. Zapewnia również tolerancję na ruch do 5 m/s, HT730 Plus zwiększa efektywność operacyjną nawet podczas efektywność nawet podczas ruchu.
Zwiększona wydajność komunikacji bezprzewodowej
HT730 Plus obsługuje 2x2 anteny MU-MIMO, które zwiększają wydajność sieci bezprzewodowej. Wbudowane gniazda 4G dual-SIM zapewniają podwójne pokrycie sygnałem i komunikację w czasie rzeczywistym nawet w różnych krajach. Co więcej, posiada kamerę 16 MP, która zapewnia łatwy sposób na potwierdzenie dostawy lub kwestii związanych z wysyłką.
Brak przestojów dzięki baterii True Hot-Swap
Wyposażony w technologię hot-swap, HT730 Plus umożliwia wymianę baterii bez przerywania pracy w ciągu 1 minuty. Dzięki długotrwałej wymiennej baterii 6700, HT730 Plus pozwala na ciągłą pracę przez 20-26 godzin i można ją łatwo wymienić, gdy kończy się zasilanie.
Niezwykle trwałe i elastyczne akcesoria
Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, HT730 Plus charakteryzuje się ultra wytrzymałą konstrukcją aby wytrzymać upadek z wysokości 1,8 m / 2,4 m (z etui) na beton i stopień ochrony IP65 / IP67 przed wodą i pyłem. Ponadto HT730 Plus oferuje akcesoria, w tym wytrzymały uchwyt pistoletowy, wytrzymały czytnik UHF RFID dalekiego zasięgu, a nawet wytrzymały silnik skanowania kodów kreskowych które zwiększają łatwość użytkowania i komfort pracy personelu i zwiększa komfort pracy personelu.
Najważniejsze cechy:
- Brak przestojów dzięki technologii Hot-Swap
- Bardzo wytrzymały do ekstremalnych zadań
| System Operacyjny | |
| System | Android 14 (możliwa aktualizacja do Android 16) |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Qcta-core do 2.4 GHz, Qualcomm Snapdragon 4490 |
| RAM | 6 GB |
| Flash | 128 GB |
| Micro SD | wspiera SD, SDHC i SDXC do 256GB |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 4,0 cale |
| Akumulator | 3.7V 6700 mAh, wymienny, hot swap |
| Zbieranie danych | |
| NFC | tak |
| Tylna kamera | 16 Mpix z lampą LED |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 2D (SE4770) |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | USB 3.1 C OTG |
| Klawiatura | numeryczna z klawiszami funkcyjnymi (29 klawiszy) |
| SIM | nie |
| Mikrofon | tak |
| Audio | głośnik |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | 5.2 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -30°C do 70°C (bez baterii) |
| Temperatura pracy | od -20°C do 50°C |
| Wilgotność względna | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Bezpieczny upadek | 1,8 m (2,4 m z ramką ochronną) |
| Stopień ochrony | IP65 (IP67 z ramką ochronną) |
| Inne | |
| Powiadomienia | diody led, sygnał dźwiękowy, wibracja |
| Waga | 395 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 72 x 195 x 34 mm |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik żyroskopowy, e-kompas, czujnik zbliżeniowy |
| W zestawie | pasek na rękę |
| Gwarancja | 12 m-cy |
Unitech HT730 Plus Android 14, 6GB/128GB, BT/Wi-Fi, Imager 2D (SE4770), Aparat 16Mpix
- Producent: Unitech
- Kod produktu: UNHT730P6128BW
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
3 799,00 PLN



