Obsługiwany przez system operacyjny Android 13 z certyfikatem GMS i AER
EA660 to 6-calowy, wzmocniony smartfon z systemem Android 13, wyposażony w zaawansowany 64-bitowy procesor Octa Core zdolny do osiągnięcia większej prędkości do 2,4 GHz. Bez problemu radzi sobie z wymagającymi zadaniami, zapewniając jednocześnie płynną wielozadaniowość. Dzięki wyróżnieniu Certyfikatem Google, obejmujący usługę Google Mobile Service (GMS) i Android Enterprise Recommended (AER), podwójna certyfikacja zapewnia: bezpieczne i wydajne środowisko biznesowe.
Łączność poprzez komunikację bezprzewodową
Wyposażony w łączność 5G, bezprzewodową sieć WLAN 6E z szybkim roamingiem i Bluetooth® 5.2 do gromadzenia danych w czasie rzeczywistym. Użytkownik może skanować przedmiot i natychmiast łączyć się z systemem zaplecza, aby sprawdzić ilość w magazynie lub zrealizować zamówienie online dla klientów. EA660 zapewnia zapewnia płynną pracę i poprawia produktywność dla różnych obszarów.
Najwyższa odległość odczytu kodów kreskowych
Trwała konstrukcja i elastyczne opcje
EA660 zapewnia zwiększoną trwałość dzięki standardom IP65 i IP67. Terminal odporny na upadki z wysokości 1,5m (1,8m z gumową osłoną). Posiada różne akcesoria, takie jak uchwyt pistoletowy RFID i podstawki, a także obsługuje rozwiązania programowe Unitech, SDK, MoboLink i rozwiązania MDM innych firm, takie jak VMware, SOTI, Ivanti Wavelink.
Najważniejsze cechy:
- Duży 6-calowy ekran
- Niesamowite parametry 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci Flash
- Wyposażony w Bluetooth 5.2
| System Operacyjny | |
| System | Android 13 (możliwa aktualizacja do Android 17) |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 4490, 64bits Octa-core Processor, up to 2.4 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Flash | 128 GB |
| Micro SD | do 1 TB |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1080 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 6,0 cale |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.87V 5000 mAh, wymienny |
| Zbieranie danych | |
| NFC | nie |
| Przednia kamera | 5 Mpix |
| Tylna kamera | 16 Mpix z lampą LED |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 2D (SE4710) |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | USB 3.1 C OTG |
| Klawiatura | ekranowa, 5 programowalnych klawiszy |
| SIM | nie |
| Mikrofon | tak |
| Audio | głośnik |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | 5.2 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C (bez baterii) |
| Temperatura pracy | od -20°C do 55°C |
| Wilgotność względna | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Bezpieczny upadek | 1,5 m (1,8 m z gumową osłoną) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Inne | |
| Powiadomienia | diody led, sygnał dźwiękowy, wibracja |
| Waga | 270 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 77 x 162,9 x 14,9 mm |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik żyroskopowy, e-kompas, czujnik zbliżeniowy |
| W zestawie | bateria, kabel USB |
| Gwarancja | 12 m-cy |
Unitech EA660 Android 13, 6GB/128GB, BT/Wi-Fi, Imager 2D (SE4710), Aparat 16 Mpix
- Producent: Unitech
- Kod produktu: UNEA6606128BW
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 999,00 PLN





