Brak opisu.
| Interfejs | |
| Ethernet | Nie |
| Rodzaj USB | Brak |
| RS-232 | Tak |
| Wysuwanie szuflady | Tak |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do 50°C |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% |
| Inne | |
| Waga | 2,3 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 160 x 139 x 248 mm |
| W zestawie | Zasilacz, C, Urządzenie podstawowe, Taśma barwiąca, Papier rolkowy, Instrukcja obsługi |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | Epson Dark Grey |
Epson TM-U220D, Serial
- Producent: Epson
- Kod produktu: EPTMU220D052
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 089,00 PLN



