Szybka drukarka paragonów
Wiodące na rynku, wysokowydajne i ekologiczne drukarki paragonów o sprawdzonej niezawodności
- Niezawodność
- Zgodność wsteczna
- Ekologiczne rozwiązania
TM-T88VII to nasza nowa seria wysokowydajnych drukarek paragonów. Oferuje szereg ulepszeń i usprawnień w zakresie projektowania, łączności i użyteczności, poprawiając komfort użytkownika.
Niezawodność i wysoka wydajność
Uniknij przestojów, wybierając sprawdzony i niezawodny sprzęt od lidera rynku. Duża szybkość drukowania 500 mm/s oraz wysokiej jakości czytelne paragony zapewnią zadowolenie klientów.
Zgodność wsteczna
Drukarka TM-T88VII jest w pełni kompatybilna z istniejącym oprogramowaniem T88V i T88VI, co pozwala uniknąć wysokich kosztów związanych ze zmianą infrastruktury firmy. Drukarka zajmuje tyle samo miejsca, co poprzednie modele, co oznacza brak dodatkowych kosztów związanych z koniecznością wymiany lad i kas.
Ekologiczne rozwiązania
Drukarka TM-T88VII charakteryzuje się mniejszym wpływem na środowisko, niższym poziomem hałasu, mniejszym zużyciem energii oraz mniejszym i bardziej wydajnym zasilaczem. Drukarka jest teraz kompatybilna z bardziej ekologicznym, niezawierającym fenolu papierem.
Najważniejsze cechy:
- Sprawdzona jakość wykonania firmy Epson
- Maksymalna szybkość drukowania 500 mm/s
- Niski pobór mocy, obsługa papieru bez fenolu
| Interfejs | |
| Ethernet | Tak |
| Rodzaj USB | 2.0 |
| RS-232 | Tak |
| Wysuwanie szuflady | Tak |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 45°C |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% |
| Inne | |
| Waga | 1,7 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 145 x 148 x 195 mm |
| W zestawie | Osłona złącz, Urządzenie podstawowe, PS-190 i przewód zasilający, Przegródka na rolkę papieru, Włącznik na pokrywie, Papier rolkowy |
| Gwarancja | 48 m-cy |
| Kolor | Biały |
Epson TM-T88VII, USB/Ethernet/Serial
- Producent: Epson
- Kod produktu: EPTMT88VII111
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 549,00 PLN








