Drukarka etykiet G530 zapewnia dłuższą pracę bez konieczności wymiany rolek dzięki niezwykle długich taśm barwiących do 300 metrów długości. Po zamontowaniu opcjonalnego podajnika etykiet, drukarka zapewnia dłuższą pracę bez konieczności wymiany rolek. Zastosowana w drukarce technologia "Twin-Sensor" pozwala na korzystanie z szerokiej gamy etykiet. Drukarka stacjonarna G500 została skonstruowana tak, aby zapewniała łatwość obsługi i trwałość, które zawsze doskonale spełnią swoje zadanie.
Najważniejsze cechy:
- Technologia „Twin-Sensor”
- Obsługa języków EZPL, GEPL, GZPL, GDPL
- Metoda drukowania termiczna i termotransferowa
- Rozdzielczość druku 300 dpi
- Długość taśmy 300 m
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna, termotransferowa |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL |
| Prędkość drukowania | 4 IPS (102 mm/s) |
| Szerokość druku | 107,7 mm |
| Długość druku | 4–762 mm |
| Gęstość punktów | 300 dpi |
| Rodzaj taśmy | woskowa, woskowo-żywiczna, żywiczna |
| Długość taśmy | 300 m |
| Szerokość taśmy | 30–110 mm |
| Średnica taśmy | 68 mm |
| Średnica rdzenia taśmy | 25,4 mm |
| Szerokość rolki etykiet | 25,4–118 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4–76,2 mm |
| Grubość etykiet | 0,06–0,25 mm |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 32 Bit RISC |
| RAM | 16 MB |
| Flash | 8 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | 10/100 Mbps |
| USB | 2.0 (Typ B) |
| RS-232 | tak |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | od 30% do 85% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz – 24 V/2.5 A |
| Waga | 2,5 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 226 x 171 x 285 mm |
| Gwarancja | 36 m-cy |
GoDex G530, Termotransfer, 300DPI, USB, RS, Ethernet
- Producent: GoDex
- Kod produktu: GOG530
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 568,00 PLN

