Drukarka etykiet TD-4420TN wykorzystuje taśmy termotransferowe o szerokości do 112 mm. Wyposażona jest w interfejsy USB, Ethernet i RS. Z łatwością współpracuje z popularnymi językami poleceń drukarek.
Najważniejsze cechy:
- Obsługa języków FBPL-EZD, EPL2, ZPL2, DPL
- Metoda drukowania termiczna i termotransferowa
- Prędkość drukowania 6 IP
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna, termotransferowa |
| Języki programowania | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Prędkość drukowania | 6 IPS (152 mm/s) |
| Szerokość druku | 112 mm |
| Długość druku | 25400 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Rodzaj taśmy | woskowa, woskowo-żywiczna, żywiczna |
| Długość taśmy | brak danych |
| Szerokość taśmy | brak danych |
| Średnica taśmy | brak danych |
| Średnica rdzenia taśmy | brak danych |
| Szerokość rolki etykiet | brak danych |
| Średnica rolki etykiet | brak danych |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | brak danych |
| Grubość etykiet | brak danych |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | brak danych |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 64 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | tak |
| USB | 2.0 |
| RS-232 | tak |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | brak danych |
| Temperatura pracy | brak danych |
| Wilgotność powietrza | brak danych |
| Inne | |
| Zasilanie | brak danych |
| Waga | 2,5 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 204 x 177,5 x 280 mm |
| Gwarancja | 36 m-cy |
Brother TD-4420TN, Termotransfer, 203DPI, USB, RS, Ethernet
- Producent: Brother
- Kod produktu: BRTD4420TN
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 869,00 PLN




