WYTRZYMAŁY KOMPUTER PRZEMYSŁOWY NOWEJ GENERACJI
UniqPC 190 II nowej generacji odnajdzie miejsce w wymagających środowiskach pracy i trudnych warunkach, gdzie zwykłe komputery nie mają szans. Nawet w tak specyficznych środowiskach jak kopalnie podziemne, sale operacyjne, przemysł motoryzacyjny, elektrotechniczny czy odlewnie w hutach stali.
![]() | UNIKALNA WŁAŚCIWOŚĆ OCHRONY IP65 Stopień ochrony IP (IP65) nowego komputera UniqPC 190 II uzupełnia ochrona IP zasilacza. |
ZDOBĄDŹ PRZESTRZEŃ DZIĘKI NOWEMU, REWOLUCYJNEMU UCHWYTOWI DO KOMPUTERA UNIQPC Szerokie możliwości montażu: na stole, na ścianie, z wykorzystaniem standardu VESA gwarantują doskonałe dopasowanie w każdym rodzaju pracy. | ![]() |
![]() | WYGODNE STEROWANIE DOTYKOWE Wygodne sterowanie ręką, długopisem, w rękawiczce lub jakimkolwiek innym przedmiotem, a nawet wszystkimi dziesięcioma palcami dzięki funkcji wielodotyku. |
BARDZO WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA Zamknięta konstrukcja pozbawiona wentylatorów i ruchomych części gwarantuje całkowicie cichą i komfortową pracę. | ![]() |
![]() | INNOWACYJNE ZARZĄDZANIE KABLAMI Ważną nowością jest także innowacyjne zarządzanie kablami, dzięki czemu użytkownik może łatwo i w każdej chwili sięgnąć do złączy, podłączyć tylko te kable, których naprawdę potrzebuje, a złącze kablowe posiada stopień ochrony IP. |
SZEROKI WYBÓR PROCESORÓW Oferuje szeroki wybór wydajnych procesorów, które zapewniają płynną pracę dla wymagających zadań obliczeniowych i aplikacji. | ![]() |
![]() | WŁĄCZANIE/WYŁĄCZANIE PANELU DOTYKOWEGO Elastyczność to kluczowy element tego produktu, oferujący możliwość wyłączenia ekranu dotykowego podczas pracy. Funkcja ta umożliwia dostosowanie się do specyficznych potrzeb użytkownika i optymalizację zużycia energii w różnych sytuacjach. |
EFEKTYWNE WYMIARY Dzięki wydajnym wymiarom, które minimalizują wymagania przestrzenne, produkt ten jest idealny do ograniczonych środowisk pracy. Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na elastyczną instalację i użytkowanie nawet w obszarach o ograniczonej przestrzeni. | ![]() |
Najważniejsze cechy:
- Następca UniqPC 190
- Stopień ochrony IP65
- Bardzo wytrzymała konstrukcja aluminiowa
- Idealny do najtrudniejszych warunków
- Obsługa do 4 monitorów
| System Operacyjny | |
| System | (opcjonalnie Windows 10/11) |
| Architektura systemu operacyjnego | 32/64 bit |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Intel Core i3-8145UE 2.10GHz / Turbo speed 3.90GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 (opcjonalnie 16 GB / 32 GB) |
| Dysk | 512 GB SSD M2 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 18.5 cali |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Rodzaj ekranu | multi-touch |
| Stopień kontrastu | 1200:1 / 350 cd/m2 |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | 4x USB 3.2 |
| LAN | 2x |
| RS-232 | (opcjonalnie) |
| VGA | (opcjonalnie) |
| HDMI | (opcjonalnie) |
| DisplayPort | 2x |
| Audio | głośniki |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n (opcjonalnie) |
| Bluetooth | 5.0 (opcjonalnie) |
| RFID | 125 kHz / 13,56 MHz (opcjonalnie) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 0°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Inne | |
| Zużycie energii | od 20 W do 35 W |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 230 V - 12 V/4000 mA |
| Typy zamocowania | VESA 100 |
| Chłodzenie | pasywne, bezwentylatorowe |
| Waga | 4,3 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 442 x 264 x 50 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | biały/szary/czarny |
| Obsługa monitorów | 4 monitory (1x UniqPC + 3x zewnętrzne) |
| Dodatkowe informacje | możliwość instalacji systemu Windows 10/11, możliwość rozbudowy podzespołów, sprawdź z przedstawicielem |
UniqPC 190 II i3, Intel i3-8145UE 2.10GHz (TS 3.90GHz), 512GB SSD M2, 8GB RAM
- Producent: Elcom
- Kod produktu: ELUNIQ190II_I3
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
7 949,00 PLN











