Drukarka paragonowa do POS
- Drukarka termiczna do terminali POS
- Tania drukarka paragonów POS
- Duże szybkości drukowania
Oszczędność
To łatwe w użyciu urządzenie o szerokości druku 80 mm to podstawowy model w naszej ofercie drukarek paragonowych do POS. Automatyczna funkcja redukcji papieru (redukująca górne i dolne marginesy, szerokość miejsca na wiersz i wysokość kodu kreskowego) umożliwia różnorodne zastosowania. Ilość zużytego papieru jest kontrolowana. Drukowanie logo na górze następnego paragonu przed odcięciem bieżącego zmniejsza górny margines o 12 mm, co minimalizuje koszty zużycia papieru.
Niezawodność
Średni czas bezawaryjnego działania urządzenia (MTBF) wynosi 360 000 godzin, a trwałość mechanizmu – 15 mln wierszy. Dzięki temu na modelu TM-T20III można polegać wszędzie tam, gdzie konieczne jest drukowanie dużych ilości dokumentów.
Elastyczność
Drukarka TM-T20III wyposażona jest we wbudowany interfejs USB. Do wyboru są dwa modele: 1) interfejs USB + szeregowy 2) interfejs USB + Ethernet. Dzięki tym opcjom umożliwiającym przełączanie interfejsów urządzenie jest inwestycją na długie lata.
Szybkość
Dzięki szybkości drukowania na poziomie 250 mm/s, konkurencyjnej cenie i niskim kosztom eksploatacji model TM-T20III pozwala na oszczędność pieniędzy i błyskawiczne rozładowywanie kolejek.
Najważniejsze cechy:
- Automatyczna funkcja redukcji papieru
- Trwałość mechanizmu: 15 milionów wierszy
- Szybkość drukowania 250 mm/s
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | Termiczny druk wierszowy |
| Typy papieru | Paragon |
| Drukowanie rodzaj czcionki receipt | ANK |
| Format papieru rolka papieru | 79,50 ± 0,50 (SZ) mm x średnica 83,00 mm, 57,50 ± 0,50 (SZ) mm x średnica 83,00 mm |
| Technologia | Termodruk |
| Kolumna pojemność slip | Szerokość papieru 80 mm, 48 / 64 |
| Prędkość drukowania | 250 mm/s |
| Zestaw znaków receipt | 95 alfanumerycznych, 18 międzynarodowych, Grafika 128 x 43 |
| Zestaw znaków/cal | 22,6 cpi / 16,9 cpi |
| Gęstość punktów | 203 DPI x 203 DPI |
| Druk kolorowy | Czerń |
| Funkcja oszczędzania papieru | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz sieciowy, C1 |
| Pobór mocy | w trybie czuwania: 0,1A, Średnia: 1,8A |
| Napięcie robocze | 24V |
| Niezawodność | |
| Niezawodność | 60.000.000 Średnia liczba cykli między awariami MCBF (wiersze), 360.000 Średnia wydajność między awariami MTBF (godz.) |
| Żywotność modułu odcinającego | 1.500.000 Cięcia |
| Żywotność drukarki | 15.000.000 Wiersze |
| Żywotność głowicy drukującej | 150 km - 150.000.000 impulsów |
| Parametry techniczne | |
| Bufor danych | 4 kB lub 45 Bajtów |
| Moduł tnący | Cięcie częściowe |
| Czujnik końca papieru | Tak |
| Czujnik otwarcia osłony rolki papieru | Tak |
| Interfejs | |
| Ethernet | Nie |
| Rodzaj USB | 2.0 |
| RS-232 | Tak |
| Wysuwanie szuflady | Tak |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 45°C |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% |
| Inne | |
| Waga | 1,7 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 140 x 146 x 199 mm |
| W zestawie | Zasilacz sieciowy, C1, Instrukcja na płycie CD, Przewód zasilający EURO, Urządzenie podstawowe, Przegródka na rolkę papieru, Włącznik na pokrywie, Papier rolkowy, Ogumione nóżki, Instrukcja montażu, Kabel USB, Uchwyt naścienny, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Kolor | Czarny |
Epson TM-T20III, USB/Serial
- Producent: Epson
- Kod produktu: EPTMT20III011
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
699,00 PLN





