CPT8400 firmy CipherLab to nowoczesny i szybki terminal tekstowy z ergonomiczną obudową oraz łatwo programowalnym interfejsem. Został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem, wygodną i trwałą (gumowaną) klawiaturę 29 lub 39-klawiszową. W opcjach dostępne są różne rodzaje skanerów: standardowy laser lub imager pozwalający odczytywać kody 2D. Typowo komunikuje się z otoczeniem poprzez RS232 i USB ale opcjonalnie może być wyposażony w łączność Bluetooth umożliwiającą wykorzystanie kolektora jako skanera lub do wydruku etykiet po sparowaniu z drukarką bezprzewodową. Jest odpornym na upadki z wysokości 150cm na twarde podłoże oraz posiada normę szczelności w pełni zgodną z IP54 (jest pyło i strugo–szczelny ) co pozwala na pracę w trudnych warunkach. Z zainstalowanym oprogramowaniem CP_TORELL PLUS współpracuje z PCMarket, SmallBusiness, KCFirma i wieloma innymi programami handlowo-magazynowymi. Można go stosować w przeróżnych gałęziach handlu, logistyce, serwisie i produkcji.
Najważniejsze cechy:
- Transmisja danych Bluetooth
- Możliwość instalacji karty Micro SDHC
- Podświetlany wyświetlacz LCD o wymiarach 160x160 pikseli
- Wyposażony w czytnik laserowy
- W zestawie kabel USB i zasilacz
- Oprogramowanie CP TORELL PLUS
| System Operacyjny | |
| Oprogramowanie | CP_TORELL Plus |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 32-bit |
| RAM | 16 MB SRAM |
| Flash | 4 MB |
| Micro SD | do 8 GB (SDHC) |
| Rozdzielczość ekranu | 160 x 160 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 2,1 cale |
| Wyświetlacz | podświetlany |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 1800 mAh |
| Programowanie | Kompilatory C i Basic, generator aplikacji |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Laser |
| Odczytywane kody kreskowe | Wszystkie standardowe kody kreskowe |
| Interfejs | |
| Klawiatura | 29 klawiszy, podświetlana |
| Interfejs | USB, RS232, Bluetooth |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | Klasa 2 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20ºC do 70ºC |
| Temperatura pracy | od -10°C do 60°C |
| Bezpieczny upadek | 1,5 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Min. czas pracy | 110 h |
| Inne | |
| Waga | 295 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 72,1 x 170,6 x 40,6 mm |
| W zestawie | akumulator, kabel USB, zasilacz |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab CPT8400 16MB/4MB, BT, Laser
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CPT8400164BTL-KZ
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 299,00 PLN







