CPT8200 firmy CipherLab został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem oraz wygodną i trwałą klawiaturę z 29-oma klawiszami służącą zarówno do wprowadzania cyfr, jak i liter. W opcjach dostępne są różne rodzaje wbudowanych czytników kodów: dioda, laser lub imager pozwalający odczytywać kody 2D. Dodatkowo możliwe jest zamówienie specjalnego uchwytu pistoletowego, który poprawia znacząco ergonomię pracy. Pamięć danych, w standardowym rozmiarze 4MB spokojnie wystarcza do inwentaryzacji, przyjęć lub kompletacji towaru w małych i średnich sklepach lub niedużych hurtowniach. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu CP_Torell PLUS, kolektor CPT8200 może posłużyć nawet jako sprawdzarka cen. Standardowo komunikuje się z otoczeniem poprzez RS232 lub USB ale opcjonalnie może być wyposażony w Bluetooth. Jest odpornym na upadki z wysokości 120cm na twarde podłoże oraz posiada normę szczelności w pełni zgodną z IP54 ( jest pyło i strugo–szczelny ) co pozwala na pracę w trudnych warunkach. Współpracuje z PCMarket, SmallBusiness, KC-Firma i wieloma innymi programami handlowo-magazynowymi.
Najważniejsze cechy:
- Możliwość instalacji karty Micro SDHC
- Podświetlany wyświetlacz LCD o wymiarach 160x160 pikseli
- Wyposażony w czytnik laserowy
- W zestawie dok, kabel USB i zasilacz
- Oprogramowanie CP TORELL PLUS
| System Operacyjny | |
| Oprogramowanie | CP_TORELL Plus |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 32-bit |
| RAM | 8 MB SRAM |
| Flash | 8 MB |
| Micro SD | do 8 GB (SDHC) |
| Rozdzielczość ekranu | 160 x 160 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 2,1 cale |
| Wyświetlacz | podświetlany |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 1200 mAh |
| Programowanie | Kompilatory C i Basic, generator aplikacji |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Laser |
| Odczytywane kody kreskowe | Wszystkie standardowe kody kreskowe |
| Interfejs | |
| Klawiatura | 24 klawisze, podświetlana |
| Interfejs | USB / RS232 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20ºC do 70ºC |
| Temperatura pracy | od -10° do 60°C |
| Bezpieczny upadek | 1,2 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 10% do 90% bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Inne | |
| Waga | 150 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 58 x 136 x 32 mm |
| W zestawie | akumulator, stacja dokująca, kabel USB, zasilacz |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab CPT8200 8MB/8MB, Laser, Dok
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CPT820088L-DKZ
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 350,00 PLN












