CipherLab 8600 to seria terminali zaprojektowana, by spełnić podwyższone wymagania dużych magazynów i nowoczesnych centrów dystrybucji lub przemysłu wytwórczego. Łączy w sobie funkcjonalność, wytrzymałość oraz prostotę użytkowania. Seria 8600 działa w oparciu o wysoko zoptymalizowany systemem operacyjny CipherLab, który w połączeniu z generatorem aplikacji FORGE pozwala na uruchomienie prostych w obsłudze lecz bardzo funkcjonalnych programów. W połączeniu z funkcjami oprogramowania kolektory serii 8600 są idealnym narzędziem dla pracowników i niewątpliwie uproszczą ich zadania zwiększając ogólną wydajność pracy.
Komputer przenośny z serii 8600 jest pionierskim produktem nowej generacji - to kombinacja funkcjonalności, wytrzymałość i mobilności. CPT8600 posiada kolorowy wyświetlacz, który obsługuje tła i tekst w różnych kolorach oraz pozwala wyświetlać grafikę ułatwiającą rozpoznanie skanowanego towaru. Klawiatura zastosowana w CPT8600 może zostać z łatwością wymieniona (nawet we własnym zakresie), a modułowe zestawy akcesoriów połączone lub rozdzielone w dowolnych kombinacjach (dok, ładowarka, uchwyt pistoletowy itp.). Bardzo dobre zabezpieczenie przeciw zapyleniu i wilgoci, klasy przemysłowej (norma: IP65) oraz odporność na upadki z wysokości 1,8m umożliwiają szerokie stosowanie CPT8600 w niemal każdych warunkach.
CPT8600 współpracuje z CP_TORELL PLUS jak i z wieloma programami magazynowo handlowymi dostępnymi na rynku polskim, a także te nietypowe (pisane na zamówienie), które obsługują pozostałe kolektory serii CPT-8xxx.
Najważniejsze cechy:
- Możliwość instalacji karty Micro SDHC
- Podświetlany wyświetlacz kolorowy LCD o wymiarach 240x320 pikseli
- Wyposażony w czytnik laserowy
- W zestawie dok, kabel USB i zasilacz
- Oprogramowanie CP TORELL PLUS
| System Operacyjny | |
| Oprogramowanie | CP_TORELL Plus |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | ARM Cortex-M3 |
| RAM | 16 MB SRAM |
| Flash | 16 MB |
| Micro SD | SDHC |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 2,83 cale |
| Wyświetlacz | podświetlany, kolorowy |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 1100 mAh |
| Programowanie | Kompilatory C i Basic, generator aplikacji |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Laser |
| Odczytywane kody kreskowe | Wszystkie standardowe kody kreskowe |
| Interfejs | |
| Klawiatura | 29 klawiszy, podświetlana |
| Interfejs | RS232, USB |
| Komunikacja | |
| RFID | (opcjonalnie) |
| GPS | (opcjonalnie) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20ºC do 70ºC |
| Temperatura pracy | od -10°C do 60°C |
| Bezpieczny upadek | 1,8 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Min. czas pracy | 32 h |
| Inne | |
| Powiadomienia | diody led, wibracja |
| Waga | 240 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 60 x 170 x 30 mm |
| W zestawie | akumulator, stacja dokująca, kabel komunikacyjny, zasilacz |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab CPT8600 16MB/16MB, Laser, Dok
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CPT86001616L-DKZ
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 449,00 PLN






