Kolektory z serii 8300 firmy CipherLab to propozycja dla wymagających użytkowników. Urządzenia te posiadają stopień ochrony IP65 co oznacza, że obudowa kolektora jest pyło i strugo-szczelna, oraz że urządzenie przeznaczone jest do pracy na wolnym powietrzu. CPT8300 idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach, np. hale przemysłowe, fabryki, hurtownie z dużym natężeniem ruchu oraz wszędzie tam gdzie występuje konieczność pracy na rampach przeładunkowych lub w nieocieplonych halach magazynowych. Współpracuje z większością popularnych programów handlowo-magazynowych dostępnych na polskim rynku. Kolektory CPT8300 wyposażone są w duży wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem (8 linii po 20 znaków) oraz w ergonomiczną klawiaturę z dwoma przyciskami Enter dla osób lewo i praworęcznych. Kolektory serii 8300 dostępne są w wersji z bardzo skutecznym czytnikiem laserowym. Ilość pamięci dla danych została (względem poprzednich modeli) powiększona do 10 MB i spokojnie wystarczo do prowadzenia intensywnych inwentaryzacji oraz obsługi magazynu z dużą ilością asortymentu. Dla kolektorów serii 8300 dostępne są różnorakie media komunikacyjne: kable, doki USB/RS232, a także stacje ładujące po cztery akumulatory na raz. Za pośrednictwem naszej aplikacji CP_Torell PLUS kolektory danych CIPHERLAB współpracują w wieloma popularnymi programami handlowo-magazynowymi.
Najważniejsze cechy:
- Port do transmisji danych przez podczerwień (IrDA)
- Podświetlany wyświetlacz LCD o wymiarach 128x64 pikseli
- Wyposażony w czytnik laserowy
- W zestawie dok, kabel USB i zasilacz
- Oprogramowanie CP TORELL PLUS
| System Operacyjny | |
| Oprogramowanie | CP_TORELL Plus |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 16-bit |
| RAM | 10 MB SRAM |
| Flash | 2 MB |
| Rozdzielczość ekranu | 128 x 64 pikseli |
| Wyświetlacz | podświetlany |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 1800 mAh |
| Programowanie | Kompilatory C i Basic, generator aplikacji |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Laser |
| Odczytywane kody kreskowe | Wszystkie standardowe kody kreskowe |
| Zakres odczytu | 50 mm - 950 mm |
| Interfejs | |
| Klawiatura | 24 klawisze, podświetlana |
| Interfejs | IR / IrDA (115.2 Kbps) / USB / RS232 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20ºC do 70ºC |
| Temperatura pracy | od -10°C do 60°C |
| Bezpieczny upadek | 1,2 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 10% do 90% bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Min. czas pracy | 270 h |
| Inne | |
| Waga | 290 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 77 x 170 x 47 mm |
| W zestawie | akumulator, stacja dokująca, kabel USB, zasilacz |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab CPT8300 10MB/2MB, Laser, Dok
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CPT8300102L-DKZ
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 179,00 PLN







