Kolektor CPT8001 obecnie dostępny jest z pamięcią o rozmiarze 2MB, dzięki czemu umożliwia on pracę w placówkach, w których baza towarowa zawiera od 8 do prawie 16 tysięcy artykułów/towarów. Urządzenie jest wyposażone w dwa przyciski "ENTER" (dla lewo- i praworęcznych osób) i klawisze numeryczne z możliwością przełączenia w tryb znakowy (aby umożliwić wprowadzanie zarówno ilości, jak i nazwy towaru) oraz podświetlany wyświetlacz LCD (8 linii po 16 znaków) do szybkiej weryfikacji wzrokowej wprowadzanych danych. W odróżnieniu od zasilanego bateryjnie starszego modelu CPT8000, CPT8001 wyposażony jest w akumulator Li-ION o pojemności 700mAh wystarczający na ponad 100 godzin pracy oraz stację komunikacyjną z funkcją ładowania. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez kabel z interfejsem RS-232 lub USB. Za pośrednictwem naszej aplikacji CP_Torell PLUS kolektory danych CIPHERLAB współpracują w wieloma popularnymi programami handlowo-magazynowymi.
Najważniejsze cechy:
- Port do transmisji danych przez podczerwień (IrDA)
- Podświetlany wyświetlacz LCD o wymiarach 100x64 pikseli
- Wyposażony w czytnik laserowy
- W zestawie dok, kabel USB i zasilacz
- Oprogramowanie CP TORELL PLUS
| System Operacyjny | |
| Oprogramowanie | CP_TORELL Plus |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 16-bit |
| RAM | 2 MB SRAM |
| Flash | 2 MB |
| Rozdzielczość ekranu | 100 x 64 pikseli |
| Wyświetlacz | podświetlany |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 700 mAh |
| Programowanie | Kompilatory C i Basic, generator aplikacji |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Laser |
| Odczytywane kody kreskowe | Wszystkie standardowe kody kreskowe |
| Zakres odczytu | 40 mm - 300 mm |
| Interfejs | |
| Klawiatura | 21 klawiszy, podświetlana |
| Interfejs | USB / RS232 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20ºC do 70ºC |
| Temperatura pracy | od -10°C do 60°C |
| Bezpieczny upadek | 1,2 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 10% do 90% bez kondensacji |
| Min. czas pracy | 100 h |
| Inne | |
| Waga | 120 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 56 x 122 x 32 mm |
| W zestawie | akumulator, dok komunikacyjny, kabel USB, zasilacz |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab CPT8001 2MB/2MB, Laser, Dok
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: CPT800122L-KDZ
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 699,00 PLN








