Komputer mobilny z serii 9700 charakteryzuje się wszechstronnością i funkcjonalnością przy jednoczesnym zachowaniu przemysłowych norm odporności. Stopień ochrony przed zalaniem i zapyleniem jest zgodny standardami IP65, a odporność na upadki sięga wysokości 1,8 m, co pozwala na użytkowanie w ciężkich warunkach.
Rozmaite opcje wbudowanych czytników, takich jak: skaner laserowy, imager 2D, laser dalekosiężny oraz skaner 2D dalekiego zasięgu dają użytkownikom szeroki wybór dopasowania sprzętu do typu zbieranych danych. Do tego trzy opcje klawiatury - numeryczna 30-klawiszowa, 38-klawiszowa z programowalnymi przyciskami funkcyjnymi, czy 53-klawiszowa alfa-numeryczna umożliwiają różnorakie wykorzystanie - w szczególności klawiatura alfanumeryczna jako wsparcie dla emulacji terminala. Natychmiastowa transmisja danych jest możliwa dzięki wydajnej karcie WiFi zgodnej z certyfikatami CCXv4, normą IEEE 802.11 a/b/g/n oraz funkcją Push-to-talk, która zwiększa wydajność w środowisku sieci WLAN. Cipherlab 9700 działa na platformie Windows CE6.0/WEH6.5 przy wsparciu popularnego procesora Texas Instruments OMAP 1 GHz, co umożliwia szybki i bezproblemowy rozwój aplikacji. Dodatkowo, akcesoria typu uchwyt pistoletowy, czy też rozszerzone oprogramowanie konfiguracyjne znacznie ułatwiają obsługę tego terminala ręcznego.
Cipherlab 9700A działający na platformie Android został zastąpiony nowszym modelem kolektora - RK95. Ze względu na swą wszechstronność Cipherlab 9700 znajdzie zastosowanie w takich miejscach jak: średnie i duże magazyny, hale produkcyjne, platformy załadunkowe np. przyjęcia towaru i kompletowanie zamówień z bezpośrednią transmisją do ERP np.: Comarch CDN XL.
Najważniejsze cechy:
- Wyposażony w Imager 2D
- Klawiatura numeryczna 30 klawiszowa
- Kompletowanie zamówień z bezpośrednią transmisją do ERP
| System Operacyjny | |
| System | Windows CE 6.0 |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | TI OMAP 3730 1GHz |
| RAM | 512 MB |
| Flash | 4 GB |
| Micro SD | do 32 GB (SDHC) |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 3600 mAh, wymienny, hot swap |
| Zbieranie danych | |
| NFC | nie |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 2D |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | USB 2.0 |
| RS-232 | obsługuje |
| Klawiatura | 30 klawiszy, podświetlana |
| Mikrofon | tak |
| Audio | głośnik |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -30°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od -20°C do 50°C |
| Bezpieczny upadek | 1,8 m |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Min. czas pracy | 13 h |
| Inne | |
| Powiadomienia | diody led, sygnał dźwiękowy, wibracja |
| Waga | 447 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 87 x 214 x 47 mm |
| W zestawie | bateria |
| Gwarancja | 12 m-cy |
CipherLab 9700 Windows CE 6.0, 512MB/4GB, BT/Wi-Fi, Imager 2D
- Producent: CipherLab
- Kod produktu: 97005124BW
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
3 999,00 PLN



