Drukarka etykiet ZT231 dzięki trwałej metalowej ramie jest idealna do zastosowania w przemyśle lekkim. Pełnokolorowy ekran dotykowy o wielkości 4,3 cala umożliwia szybkie sprawdzenie stanu drukarki, uzyskanie dostępu do kreatorów i pomocnych filmów instruktażowych, a także dokonywanie szybkich zmian za pomocą dotknięcia palcem.
Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja z metalowej ramy
- Kolorowy dotykowy wyświetlacz
- Obsługa języków ZPL, EPL
- Bluetooth Low Energy
- Prędkość drukowania 12 IPS
- Długość taśmy 450 m
- Ethernet
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna, termotransferowa |
| Języki programowania | ZPL, EPL |
| Prędkość drukowania | 12 IPS (30,48 cm/s) |
| Szerokość druku | 104 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Rodzaj taśmy | woskowa, woskowo-żywiczna, żywiczna |
| Długość taśmy | 450 m |
| Szerokość taśmy | 51–110 mm |
| Średnica rdzenia taśmy | 25,4 mm |
| Szerokość rolki etykiet | 19,4–114 mm |
| Średnica rolki etykiet | 203–152 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4 mm |
| Grubość etykiet | 0,076–0,25 mm |
| Dyspenser | (opcjonalnie) |
| Parametry techniczne | |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 256 MB |
| Wyświetlacz | 4,3 cale, dotykowy, kolorowy |
| Interfejs | |
| Ethernet | tak |
| USB | USB 2.0, USB host |
| RS-232 | tak |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | (opcjonalnie) |
| Bluetooth | BTLE |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | od 20% do 85% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz |
| Waga | 9,1 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 241 x 279 x 432 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | czarno-szary |
Zebra ZT231, Termotransfer, 203DPI, USB, RS, USBHost, BTLE, Ethernet
- Producent: Zebra
- Kod produktu: ZEBZT231TT203E
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
4 215,00 PLN

