Drukarka etykiet ZD421D wyróżnia się wśród innych drukarek nowymi i zaawansowanymi funkcjami. Cechuje się bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika, wydajnością architektury oraz możliwym do instalacji na miejscu u użytkownika modułu do komunikacji bezprzewodowej. Jest wyposażona w nowe konstrukcje prowadnic i opcje obsługi nośników, które jeszcze bardziej ułatwiają codzienną pracę.
Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja OpenACCESS™ umożliwiająca łatwe ładowanie nośników
- Obudowa o podwójnych ściankach
- Obsługa języków ZPL, EPL
- Zegar czasu rzeczywistego (RTC)
- Bluetooth Low Energy 5
- Rozdzielczość druku 300 dpi
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna |
| Języki programowania | ZPL, EPL |
| Prędkość drukowania | 4 IPS (102 mm/s) |
| Szerokość druku | 108 mm |
| Gęstość punktów | 300 dpi |
| Szerokość rolki etykiet | 15–108 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 12,7–76,2 mm |
| Grubość etykiet | 0,08–0,19 mm |
| Parametry techniczne | |
| RAM | 64 MB |
| Flash | 512 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | nie |
| USB | USB 2.0, USB host |
| RS-232 | nie |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | BTLE5 (przeznaczona wyłącznie do użytku z aplikacją mobilną do konfiguracji drukarek Zebra) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 4,4°C do 41°C |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz |
| Waga | 1,35 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 177,5 x 150,7 x 220,8 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | czarny |
Zebra ZD421D, Termiczna, 300DPI, USB, USBHost, BTLE5
- Producent: Zebra
- Kod produktu: ZEBZD421T300
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
2 126,00 PLN

