Drukarka etykiet ZD220D umożliwia drukowane metodą termiczną, która wyposażona jest w podstawowe funkcje. Większa pojemność pamięci umożliwia przechowywanie większej liczby czcionek i grafiki. Jeden wskaźnik LED i jeden przycisk podawania/przerywania pracy ułatwia obsługę i rozpoznawanie stanu drukarki.
Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja OpenACCESS™ umożliwiająca łatwe ładowanie nośników
- Obudowa o podwójnych ściankach
- Obsługa języków ZPL, EPL
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna |
| Języki programowania | ZPL, EPL |
| Prędkość drukowania | 4 IPS (102 mm/s) |
| Szerokość druku | 102–104 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Szerokość rolki etykiet | 25,4–112 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4–38,1 mm |
| Grubość etykiet | 0,08–0,1905 mm |
| Parametry techniczne | |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 128 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | nie |
| USB | tak |
| RS-232 | nie |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 4,4°C do 41°C |
| Wilgotność powietrza | od 10% do 90% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz |
| Waga | 1,1 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 176 x 151 x 220 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | czarny |
Zebra ZD220D, Termiczna, 203DPI, USB
- Producent: Zebra
- Kod produktu: ZEBZD220T203
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
969,00 PLN

