Drukarka etykiet GE300 jest kontynuacją sprawdzonego modelu G300, które zaprojektowane są do małych i średnich obciążeń wydruku termotransferowego.
Najważniejsze cechy:
- Obsługa języków EZPL, GEPL, GZPL, GDPL
- Metoda drukowania termiczna i termotransferowa
- Prędkość drukowania 5 IPS
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna, termotransferowa |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL |
| Prędkość drukowania | 5 IPS (127 mm/s) |
| Szerokość druku | 108 mm |
| Długość druku | 4–1727 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Rodzaj taśmy | woskowa, woskowo-żywiczna, żywiczna |
| Długość taśmy | 110 m |
| Szerokość taśmy | 30–110 mm |
| Średnica taśmy | 40 mm |
| Średnica rdzenia taśmy | 12,7 mm |
| Szerokość rolki etykiet | 25,4–118 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4–38,1 mm |
| Grubość etykiet | 0,06–0,2 mm |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 32 Bit RISC |
| RAM | 16 MB |
| Flash | 8 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | 10/100 Mbps |
| USB | 2.0 (Typ B) |
| RS-232 | tak |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 60°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | od 30% do 85% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz – 24 V/2.5 A |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 200 x 165 x 252 mm |
| Gwarancja | 36 m-cy |
GoDex GE300, Termotransfer, 203DPI, USB, RS, Ethernet
- Producent: GoDex
- Kod produktu: GOGE300
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 069,00 PLN

