PRAWDZIWY KLEJNOT W TWOIM BIZNESIE
Duży dotykowy ekran o przekątnej 15,6 cala zapewni wygodę z korzystania. Z łatwością na ekranie możesz operować wszystkimi 10 palcami. Elegancki system ELCOM Brilliance POS spełnia wszystkie wymogi, aby sprawnie pełnić rolę w Twojej firmie.
![]() | ELEGANCJA, SOLIDNOŚĆ I CICHA PRACA Solidna obudowa i duży ekran wielodotykowy zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Urządzenie posiada chłodzenie pasywne, dzięki czemu żaden hałaśliwy dźwięk wentylatora nie będzie Ci przeszkadzał podczas pracy. |
ELASTYCZNY STOJAK Aby sterowanie urządzeniem było jeszcze wygodniejsze, możesz dostosować położenie wyświetlacza dokładnie do swoich potrzeb. Pozycjonowanie jest łatwe i szybkie. | ![]() |
![]() | WYSOKA WYDAJNOŚĆ I NISKIE ZUŻYCIE Szybki 4-rdzeniowy procesor Cortex-A17 zapewnia wysoką wydajność urządzenia. Brilliance zużywa aż 10 razy mniej prądu niż standardowy komputer. |
POPULARNE SYSTEMY OPERACYJNE Dzięki Brilliant masz możliwość wyboru systemu operacyjnego, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom (system operacyjny Windows lub system operacyjny Android). Dzięki temu możesz nadal bez obaw korzystać ze wszystkich swoich ulubionych aplikacji i programów sprzedażowych. | ![]() |
Najważniejsze cechy:
- Android 8.1
- Duży ekran dotykowy 15,6 cala (1920 x 1080)
- Niskie zużycie energii, wysoka wydajność
| System Operacyjny | |
| System | Android 8.1 |
| Architektura systemu operacyjnego | 32 bit |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | ARM Cortex-A17, Quad Core 1.80GHz, RK3288 |
| RAM | 2 GB |
| Dysk | 16 GB eMMC |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 15,6 cali |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Rodzaj ekranu | multi-touch |
| Ekran dla klienta | nie |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | 4x USB 2.0 |
| LAN | 1x |
| RJ | 1x RJ9, 1x RJ11, 1x RJ45 |
| RS-232 | brak |
| VGA | brak |
| HDMI | 1x |
| DisplayPort | brak |
| Gniazdo na kartę | brak |
| Gniazdo słuchawkowe | mini Jack 3,5 mm |
| Gniazdo mikrofonowe | mini Jack 3,5 mm |
| Audio | 4 W |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 BLE |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od -5°C do 50°C |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Inne | |
| Zużycie energii | brak danych |
| Zasilanie | zasilacz 100-240V AC, 50/60Hz - 24V/2A DC |
| Typy zamocowania | stojak |
| Chłodzenie | pasywne |
| Waga | 2,84 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 379,2 x 179,1 x 315,5 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | biały |
Brilliance P1-AS, Android 8.1, Cortex-A17 Quad Core 1.80GHz, 16GB eMMC, 2GB RAM
- Producent: Elcom
- Kod produktu: ELBRILLIANCE_P1_AS
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 769,00 PLN

-228x228.png)




