NOWY MULTIMEDIALNY KOMPUTER ALL-IN-ONE
Nowy multimedialny all-in-one komputer o przekątnej monitora 21,5 cala przynosi wyjątkowe możliwości w trudnych operacyjnych warunkach eksploatacyjnych.
![]() | MOCNE PROCESORY Oferuje szeroki wybór wydajnych procesorów, które zapewniają płynną pracę dla wymagających zadań obliczeniowych i aplikacji. |
TRWAŁY I PRZESTRONNY WYŚWIETLACZ Wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 21,5 cala jest chroniony przed zarysowaniem szkłem hartowanym i stanowi największą powierzchnię wyświetlania spośród wszystkich komputerów UniqPC. Opcjonalna folia antywandalowa może wytrzymać nawet trudne warunki użytkowania. Równie opcjonalna matowa folia przeciwodblaskowa zapewnia doskonałą widoczność przy silnym sztucznym świetle nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. | ![]() |
![]() | INTUICYJNE STEROWANIE I KOMUNIKACJA Wbudowane głośniki umożliwiają wygodną komunikację głosową. Dzięki technologii multi-touch, UniqPC 215 jest również łatwy do kontrolowania dziesięcioma palcami, na przykład w rękawiczkach, co pomaga w wydajnej pracy. |
ŁĄCZNOŚĆ I PRZECHOWYWANIE DANYCH Standardowe wyposażenie z odpowiednią liczbą portów USB i RS-232 do podłączenia urządzeń zewnętrznych jest w stanie rozbudować o opcjonalne technologie Bluetooth i WiFi. Opcjonalny czytnik kart chipowych i kart zbliżeniowych jest wbudowany w urządzenie, aby zwiększyć ochronę i wygodę podczas użytkowania. | ![]() |
![]() | SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI MONTAŻU Komputer przemysłowy UniqPC 215 posiada standardowe mocowanie VESA dla łatwej i wygodnej instalacji zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta. Dodatkowo można znaleźć atrakcyjną ofertę różnych stylowych i praktycznych możliwości mocowania: Tube Holder stoi na stole, podłodze lub ścianie. |
KONSTRUKCJA ODPORNA NA WODĘ I PYŁ UniqPC 215 spełnia wymagania standardów ochrony IP65 i bez problemu wytrzymuje w trudnych warunkach przemysłowych z obecnością kurzu, wody, brudu i wstrząsów. Pasywny system chłodzenia bez części obrotowych zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek cząstek do urządzenia i zapewnia płynną pracę w środowisku, w którym nie można używać zwykłych komputerów. | ![]() |
![]() | CICHA I PŁYNNA PRACA Pasywny system chłodzenia bez części wirujących znacznie ogranicza możliwość wystąpienia awarii takich jak zatykanie się, utykanie wentylatora czy przegrzewanie procesora, które skutecznie zwiększają funkcjonalność urządzenia i obniżają koszty eksploatacji. |
Najważniejsze cechy:
- Stopień ochrony IP65
- Hartowane szkło, odporne na zarysowania
- Technologia multi-touch umożliwiająca korzystanie nawet w rękawiczkach
- Obsługa do 4 monitorów
- Obsługa sztucznej inteligencji
| System Operacyjny | |
| System | (opcjonalnie Windows 10/11) |
| Architektura systemu operacyjnego | 32/64 bit |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Intel Core i5-1145G7E 1.50GHz / Turbo speed 4.10GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (opcjonalnie 32 GB) |
| Dysk | 512 GB SSD M2 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 21,5 cali |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Rodzaj ekranu | multi-touch |
| Stopień kontrastu | 1000:1 / 250 cd/m2 |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | 4x USB 3.2 |
| LAN | 2x |
| RS-232 | (opcjonalnie) |
| VGA | (opcjonalnie) |
| HDMI | (opcjonalnie) |
| DisplayPort | 2x |
| Audio | głośniki |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n (opcjonalnie) |
| Bluetooth | 5.0 (opcjonalnie) |
| Częstotliwość RFID | 125 kHz |
| RFID | 125 kHz / 13,56 MHz (opcjonalnie) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 0°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | 80% poniżej 35°C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Inne | |
| Zużycie energii | od 20 W do 35 W |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 230 V - 12 V/4000 mA |
| Typy zamocowania | VESA 100 |
| Chłodzenie | pasywne, bezwentylatorowe |
| Waga | 6 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 514 x 308 x 57 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | szary |
| Obsługa monitorów | 4 monitory (1x UniqPC + 3x zewnętrzne) |
| Obsługa sztucznej inteligencji | AVX-512 / VNNI (instrukcje CPU AI), akcelerator GPU AI (DP4a, Iris Xe), OpenVINO / zgodność OpenVINO / TensorFlow-Lite, Certyfikacja Edge-AI (plan rozwoju Intel Embedded) |
| Dodatkowe informacje | możliwość instalacji systemu Windows 10/11, możliwość rozbudowy podzespołów, sprawdź z przedstawicielem |
Nowość
UniqPC 215 i5, Intel i5-1145G7E 1.50GHz (TS 4.10GHz), 512GB SSD M2, 16GB RAM
- Producent: Elcom
- Kod produktu: ELUNIQ215_I5_11
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
10 199,00 PLN

















