PRAWDZIWY KLEJNOT W TWOIM BIZNESIE
Duży dotykowy ekran o przekątnej 15,6 cala zapewni wygodę z korzystania. Z łatwością na ekranie możesz operować wszystkimi 10 palcami. Elegancki system ELCOM Brilliance POS spełnia wszystkie wymogi, aby sprawnie pełnić rolę w Twojej firmie.
![]() | ELEGANCJA, SOLIDNOŚĆ I CICHA PRACA Solidna obudowa i duży ekran wielodotykowy zapewniają maksymalny komfort użytkowania. |
ELASTYCZNY STOJAK Aby sterowanie urządzeniem było jeszcze wygodniejsze, możesz dostosować położenie wyświetlacza dokładnie do swoich potrzeb. Pozycjonowanie jest łatwe i szybkie. | ![]() |
![]() | WYSOKA WYDAJNOŚĆ I NISKIE ZUŻYCIE Szybki 4-rdzeniowy procesor Intel Celeron J1900 zapewnia wysoką wydajność urządzenia. Brilliance zużywa aż 10 razy mniej prądu niż standardowy komputer. |
POPULARNE SYSTEMY OPERACYJNE Dzięki Brilliant masz możliwość wyboru systemu operacyjnego, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom (system operacyjny Windows lub system operacyjny Android). Dzięki temu możesz nadal bez obaw korzystać ze wszystkich swoich ulubionych aplikacji i programów sprzedażowych. | ![]() |
Najważniejsze cechy:
- Windows 10/11
- Duży ekran dotykowy 15,6 cala (1920 x 1080)
- Niskie zużycie energii, wysoka wydajność
| System Operacyjny | |
| System | Windows 10 Pro (bez licencji) |
| Architektura systemu operacyjnego | 32/64 bit |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | Intel Celeron N4000 Dual Core 1.10GHz |
| RAM | 4 GB |
| Dysk | 64 GB SSD |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 15,6 cali |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Rodzaj ekranu | multi-touch |
| Ekran dla klienta | nie |
| Interfejs | |
| Rodzaj USB | 4x USB 3.0 |
| LAN | 1x |
| RS-232 | 1x |
| VGA | 1x |
| HDMI | brak |
| DisplayPort | brak |
| Gniazdo na kartę | brak |
| Gniazdo słuchawkowe | mini Jack 3,5 mm |
| Gniazdo mikrofonowe | mini Jack 3,5 mm |
| Audio | 1,5 W |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | (opcjonalnie) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od -5°C do 50°C |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Inne | |
| Zużycie energii | brak danych |
| Zasilanie | zasilacz 100-240V AC, 50/60Hz - 24V/2A DC |
| Typy zamocowania | stojak |
| Chłodzenie | wentylator |
| Waga | 2,84 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 379,2 x 179,1 x 315,5 mm |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | biały |
| Dodatkowe informacje | możliwość instalacji systemu Windows 10 IoT, Windows 11 IoT, Windows 10 Pro, Windows 11 Pro |
Brak towaru
Brilliance P1-WS, Windows 10/11, Intel Celeron N4000 Dual Core 1.10GHz, 64GB SSD, 4GB RAM
- Producent: Elcom
- Kod produktu: ELBRILLIANCE_P1_WS
- Dostępność: Brak towaru
-
Netto:
1 989,00 PLN










