Drukarka etykiet DT2x jest drukarką ultralekką, kompaktową, która zajmuje mało miejsca a przy tym jest wydajna i wielozadaniowa. Obsługuje wiele portów komunikacyjnych. Doskonale nadaje się do drukowania etykiet i metek w handlu detalicznym, magazynach, logistyce i transporcie oraz w służbie zdrowia.
Najważniejsze cechy:
- Ulepszony mechanizm podawania etykiet
- Natychmiastowe wykrywanie etykiet
- Obsługa języków EZPL, GEPL, GZPL
- Prędkość drukowania 7 IPS
| Drukowanie | |
| Metoda drukowania | termiczna |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Prędkość drukowania | 7 IPS (178 mm/s) |
| Szerokość druku | 54 mm |
| Długość druku | 4–1727 mm |
| Gęstość punktów | 203 dpi |
| Szerokość rolki etykiet | 15–60 mm |
| Średnica rolki etykiet | 127 mm |
| Średnica rdzenia rolki etykiet | 25,4–38,1 mm |
| Grubość etykiet | 0,06–0,2 mm |
| Parametry techniczne | |
| Procesor | 32 Bit RISC |
| RAM | 16 MB |
| Flash | 4 MB |
| Wyświetlacz | nie |
| Interfejs | |
| Ethernet | 10/100 Mbps |
| USB | 2.0 (Typ B) |
| RS-232 | tak |
| Komunikacja | |
| Wi-Fi | nie |
| Bluetooth | nie |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Wilgotność powietrza | od 30% do 85% bez kondensacji |
| Inne | |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC 100–240 V/50-60 Hz – 24 V/2.5 A |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 101 x 172 x 218 mm |
| Gwarancja | 36 m-cy |
GoDex DT2X, Termiczna, 203DPI, USB, RS, Ethernet
- Producent: GoDex
- Kod produktu: GODT2X
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
859,00 PLN

