Pojawianie się dwuwymiarowych kodów 2D kodów kreskowych w kasach i punktach sprzedaży to już zjawisko powszechne, gdzie czytnik kodów kreskowych DS2278 2D poradzi sobie z odczytaniem danego kodu bezproblemowo.
Do naładowania bezprzewodowego czytnika DS2278 wystarczy tylko godzina, którego należy podłączyć czytnik kablem micro USB bezpośrednio do hosta lub do dowolnego zasilacza 5V. Podstawka do pracy stacjonarnej, umożliwia skanowanie bez obsługi ręcznej, która naładuje skaner DS2278 w zaledwie cztery godziny. Technologia Scan-to-Connect umożliwia łączenie urządzenia z dowolnym komputerem PC, tabletem lub smartfonem obsługującym technologię Bluetooth za pomocą jednego skanowania.
Najważniejsze cechy:
- Czytanie kodów kreskowych 2D
- Bezprzewodowy
- Wytrzymała konstrukcja
- Obsługa wielu interfejsów
- Szybkie i łatwe ładowanie
| Parametry techniczne | |
| Akumulator | litowo-jonowy 3.7V 2400 mAh |
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 1D/2D |
| Odczytywane kody kreskowe | 1D - Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, Interleaved 2 z 5, koreański 3 z 5, GS1 DataBar, Base 32 (włoski Pharmacode) i wiele innych, 2D - EN 60950-1 2ed + A11 + A1 + A12 + A2:2013, IEC 60950-1 2ed + A1 + A2, UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 Nr. 60950-1-07 |
| Interfejs | |
| USB | tak |
| RS-232 | tak |
| PS/2 | tak |
| IBM46xx | RS485 |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | 4.0 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od 0°C do 50°C |
| Wilgotność względna | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Bezpieczny upadek | 1,5 m |
| Stopień ochrony | IP52 |
| Inne | |
| Zasilanie | z hosta 4,5-5,5 V DC, zewnętrzne źródło zasilania 4,5-5,5 V DC |
| Waga | 151 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | czytnik - 17,5 × 6,6 × 9,0 mm baza - 7,2 × 9,4 × 12,2 mm |
| W zestawie | baza prezentacyjna |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | czarny |
Symbol DS2278 2D, kabel USB, bezprzewodowy, baza prezentacyjna, czarny
- Producent: Zebra
- Kod produktu: DS22782DUPB
- Dostępność: W magazynie
-
Netto:
1 121,00 PLN

