Czytnik kodów kreskowych LS2208 posiada wyjątkowo ergonomiczną, lekką i trwałą konstrukcję, która zapewnia komfort pracy. Umożliwia również łatwe skanowanie z dużej odległości oraz obsługę codziennie używanych kodów 1D w tym kodów o dużej gęstości, które są często umieszczane na małych produktach. Obsługuje wiele interfejsów, klawiatur w różnych językach oraz posiada uniwersalny kabel umożliwiający połączenie z dowolnym środowiskiem komputerowym, eliminując czas konfiguracji i szkolenia. Te zalety sprawiają, że czytnik kodów kreskowych LS2208 jest idealnym urządzeniem typu plug and play, który sprawdza się bardzo dobrze w obsłudze kasowej.
Najważniejsze cechy:
- Czytanie kodów kreskowych o dużej gęstości
- Wiodący zasięg w swojej klasie
- Wytrzymała konstrukcja
- Obsługa wielu interfejsów
- Urządzenie typu plug and play
| Zbieranie danych | |
| Czytnik kodów
?
|
Imager 1D |
| Odczytywane kody kreskowe | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, Interleaved 2 z 5, koreański 3 z 5, GS1 DataBar, Base 32 (włoski Pharmacode) i wiele innych |
| Interfejs | |
| USB | tak |
| RS-232 | tak |
| PS/2 | tak |
| IBM46xx | RS485 |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od 0°C do 50°C |
| Wilgotność względna | od 5% do 95% bez kondensacji |
| Bezpieczny upadek | 1,5 m |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Inne | |
| Zasilanie | z hosta 4,5-5,5 V DC, zewnętrzne źródło zasilania 4,5-5,5 V DC |
| Waga | 150 g |
| Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) | 64 × 152 × 85 mm |
| W zestawie | Podstawa Instellistand na giętkim wysięgniku, kabel RS232 |
| Gwarancja | 12 m-cy |
| Kolor | biały |
Brak towaru
Symbol LS2208 1D, kabel RS232, podstawka, biały
- Producent: Zebra
- Kod produktu: LS22081DRPB
- Dostępność: Brak towaru
-
Netto:
449,00 PLN

